Holowanie auta Warszawa

Holowanie auta Warszawa

Holowanie auta Warszawa – jeśli jeździsz po ulicach stolicy i silnik gaśnie, jest problem z podwoziem – zadzwoń po lawetę Warszawa. Może wyciągnąć pojazd z rowu, umieścić go na kole i zawieźć do najbliższego serwisu samochodowego. Nasi ratownicy drogowi szybko i profesjonalnie ocenią sytuację i załadują samochód na specjalną platformę transportową.

Zalety naszych przyczep przyczepy w Warszawie

 • Niska cena zamówienia.
 • Przybył szybko.
 • 100% zgodność z ruchem drogowym.

Możesz zadzwonić do naszej pomocy drogowej i zamówić tanią przyczepę samochodową w Warszawie. Poinformuj dyspozytora o marce i modelu samochodu oraz podaj numer rejestracyjny i adres parkingu. Jeśli awaria techniczna pojazdu uniemożliwia mu poruszanie się w określonym kierunku, może być potrzebny holownik i skorzystaj z jednego z naszych. Niejednokrotnie przyczyną takich awarii jest wypadek drogowy, więc samochód nie może obejść się bez pomocy z zewnątrz. Poza wypadkami lista sytuacji, w których trzeba wezwać lawetę, jest długa. Dlatego zaleca się, aby każdy kierowca zrozumiał tę procedurę w przypadku pilnej potrzeby pomocy w nagłych wypadkach w podobnej sytuacji.

Obecnie usługa holowania przyczep w Warszawie dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez przerw i weekendów. Aby wezwać pojazd ewakuacyjny, kierowcy mający trudności powinni skontaktować się z dyspozytorem pod naszym numerem. Przyjmując wniosek, dyspozytor zada pytania wyjaśniające dokładną lokalizację pojazdu, aktualny stan technologii, aby zrozumieć zawiłości zbliżającej się akcji ewakuacyjnej pojazdu.

Doposażenie przyczep w Warszawie

Ogromną różnicę robi profesjonalizm naszych ratowników drogowych świadczących usługi holownicze w Warszawie. Nasi kierowcy są specjalnie przeszkoleni i będzie to dla nich niezawodną gwarancją, że profesjonalnie użyją złożonego, profesjonalnego sprzętu i nie uszkodzą obsługiwanego pojazdu swoimi działaniami.

Przy wyborze modelu przyczepy i dodatkowego wyposażenia specjalnego w ramach naszej pomocy drogowej bierze się pod uwagę wiele czynników, od cech konstrukcyjnych pojazdu po jego wymiary. Pod uwagę brane są również cechy terenu, zwłaszcza drogi, które mogą być szerokie lub wąskie. Obiektywna ocena sytuacji byłaby niepełna bez zgłoszenia charakteru awarii. W niektórych przypadkach, takich jak wypadek na dużą skalę, może być wymagany holownik, który może przewozić jednocześnie więcej niż jeden pojazd.

Warto zauważyć, że samochody uszkodzone w wyniku wypadków trudno załadować na specjalne platformy. W takim przypadku wymagany jest specjalny sprzęt. Po wypadku do załadunku samochodu zwykle używa się zrobotyzowanego dźwigu i wciągarki. Trudniejszym zadaniem jest ewakuacja ciężarówek i autobusów. Podczas tego transportu wykorzystywana jest specjalna przyczepa wyposażona w platformę, na której realizowane są niektóre ładunki. Obciążenie częściowe ma miejsce, gdy jedna para kół znajduje się na platformie, a druga para bezpośrednio na drodze. Ale tego typu można używać tylko wtedy, gdy koła samochodu są odblokowane. Kalkulacja za usługę holowania samochodu w Warszawie będzie zależeć od wielu istotnych czynników.

Następujące punkty będą miały wpływ na wycenę:

 • Odległość do przystanków przyczepy związana z uszkodzonymi samochodami.
 • Złożoność operacji załadunku samochodu na platformę.
 • Kategoria używanego sprzętu specjalnego.
 • Godziny pracy przyczepy.

Co się stanie, jeśli mój samochód zepsuje się na ruchliwej drodze?

Holowanie auta Warszawa
Holowanie auta Warszawa

Ruchliwe drogi to jeden z obszarów, w których należy zachować większe środki ostrożności. Wynika to głównie z charakteru drogi i dużego ryzyka dodatkowych wypadków. Bardzo ważne jest, aby zaznaczyć miejsce zatrzymania awaryjnego, a następnie wezwać pomoc techniczną w Warszawie, która odholuje ciężarówkę.

Bezpieczeństwo samochodu to podstawowe działanie, które należy podjąć w razie wypadku drogowego. Kierowca musi zjechać na pas awaryjny, włączyć światła awaryjne i opuścić samochód. Kierowcy muszą nosić kamizelki odblaskowe i upewnić się, że obszar jest odpowiednio oznaczony znakami zatrzymania awaryjnego. Czekając na holowanie pojazdu, musisz upewnić się, że pojazd jest gotowy do transportu. Głównie o modelach z automatyczną skrzynią biegów.

Warto skontaktować się z firmą ubezpieczeniową, która wykupiła polisę na samochód. W ramach pomocy możesz kwalifikować się do bezpłatnych usług holowniczych. W przeciwnym razie powinieneś sam skontaktować się z naszą pomocą drogową, dzwoniąc pod podany przez nas numer.

Inne pytania dotyczące pomocy drogowej:

 • Bezpłatne holowanie w Warszawie – Kolizja z OC sprawcy.
 • Holowanie samochodów osobowych, dostawczych, quadów, skuterów, kamperów, maszyn rolniczych i budowlanych i nie tylko.
 • Pilnie odblokuj samochód.
 • Dostawa paliwa.
 • Wymiana koła.
 • Wyjedź samochodem z parkingów podziemnych, zasp itp.

Profesjonalne holowanie samochodów w Warszawie

Najlepsze holowanie samochodów w Warszawie zostanie wykonane przez naszych specjalistów pomocy drogowej, którzy dysponują odpowiednim sprzętem – holownikiem i przyczepą. W przypadku drobnych usterek można je naprawić na miejscu i zapewnić obsługę usterek tego zamówienia. Jeśli jednak silnik lub inne krytyczne elementy ulegną uszkodzeniu, pojazd zostanie odholowany na najbliższy parking, warsztat lub inne miejsce wyznaczone przez kierowcę.